درباره ما

مجموعه نورد ماشین توس با نام تجاری بیسون صنعت در سال ۱۳۵۶با هدف ارائه انواع ماشین آلات صنعتی و تجهیزات تعمیرگاهی و کمپرسورهای صنعتی فشارقوی و تجهیزات نظافتی در شهر مشهد شروع به فعالیت نموده است. هدف این مجموعه ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین ماشین آلات صنعتی مورد نیاز جامعه صنعتی ایران و هماهنگ با بازارهای معتبر و مطابق با استاندارهای روز دنیا می‌باشد.

شرکت بیسون صنعت بر پایه سوابق مدیران خود که حاصل سالها فعالیت در زمینه‌ی لیفتینگ می‌باشد، در عرصه فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش انواع بالابرهای صنعتی، بالابرهای پشت کامیونی، بالابرهای آکاردئونی، همسطح کننده‌ها و تجهیزات جابجایی بار و نفربر آماده همکاری با تمام صنایع مربوطه می‌باشد.

این شرکت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن های صنعتی، اتوهای صنعتی، اتو پرس، اتو ملحفه و دیگ بخار آماده همکاری و ارائه محصول و خدمات به تمامی هموطنان عزیز می‌باشد.

اهداف این شرکت:

  • ارائه محصولات جدید، متنوع و متناسب با نیاز کیفی و توان مالی مشتریان.
  • ارتباط دائم و مستمر با مشتریان به منظور اخذ نظرات و دیدگاه‌های آنها با هدف کسب رضایت آنها و بهبود مداوم.
  • ارتقاء سطح علمی و ایجاد روحیه همکاری پرسنل مجموعه.
  • ارائه ایمن‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات درصنعت بالابر، تجهیزات تعمیرگاهی، تجهیزات نظافتی، تجهیزات لاندری، جرثقیل و کمپرسورهای صنعتی بازار ایران و منطقه براساس استفاده ازتکنولوژی روز دنیا با خدمات پس از فروش گسترده و مطمئن در راستای رضایتمندی مشتریان می‌باشد.