خرید بالابر نفربر | قیمت انواع بالابر نفربر

خرید بالابر نفربر به عنوان ماشینی که برای حمل افراد یا کالاهای مختلف در ارتفاعات استفاده می شود. خرید بالابر نفربر به نام های آسانسورهای خانگی یا هیدرولیک نیز معروف است و عملکرد بالابرهای نفربر با جرثقیل و یا لیفتراک متفاوت است. عملکرد آن باتوجه به عوامل مختلفی از جمله ظرفیت، امنیت، محیط کار، نوع کاربرد و قیمت دستگاه متفاوت است. بالابر نفربر به صورت نیمه کابین یا فول کابین تولید می شود به این دلیل که باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. در زمان های قبل که هنوز بالابر نفربر اختراع نشده بود، انسان ها مجبور بودند برای دسترسی به مکان های بالاتر از وسایلی ابداعی مانند چوب و نردبان استفاده کنند. ازاین رو با این شرایط یک سری از وسایل کاربردی اختراع شد تا کار انسان ها راحت تر گردد. به عنوان مثال می توان به بالابر اشاره داشت که در مدل های مختلف ساخته شده است که دارای قیمت های متفاوتی نیز است. در ادامه انواع مختلف خرید بالابر نفربر به همراه قیمت آن ها گفته شده است.

خرید بالابر نفربر یا اسانسورهای شخصی، ابزاری هستند که برای جابجایی و انتقال افراد از طبقه‌ی زیرین یک ساختمان به طبقات بالاتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزار به دلیل کاربردهای گوناگونی که دارد، در محل‌های مختلفی از جمله خانه‌ها، آپارتمان‌ها، ویلاها، ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و سایر محیط‌ها استفاده می‌شود. هدف از خرید بالابر نفربر یا آسانسور شخصی، تسهیل و جلوگیری از نیاز به پله‌‌‌‌‌‌‌‌ها در صعود و نزول در ساختمان، افزایش راحتی و ایمنی استفاده افراد از طبقات مختلف ساختمان، و در نتیجه، بهبود کیفیت زندگی و کاهش خستگی افراد می‌باشد. همچنین، برای افراد با محدودیت حرکتی، این ابزار می‌تواند به عنوان یک راهکار حیاتی و قابل اعتماد برای دسترسی به طبقات بالاتر باشد.

در کشور های دیگر از عبارات "elevator" و "lift" به عنوان بالابر نفربر استفاده می‌شود. این دو عبارت هم‌معنی هستند و در کشورهای آمریکایی معمولا از آسانسور استفاده می‌شود. اما در بعضی کشورهای انگلیسی‌زبان مثل بریتانیا، استرالیا و نیوزیلند، از کلمه "lift" برای بالابر نفربر استفاده می‌شود.

خرید بالابر نفربر

بسته به ارتفاعی که قصد دارید نسبت به خرید بالابر نفربر اقدام کنید که به بهترین وجه با نیاز شما و زمینه استفاده مطابقت دارند. در واقع بالابرهای کارخانه های تولیدی دارای ویژگی های فنی متفاوتی نسبت به آسانسورهای باربری طراحی شده برای مصارف شهری هستند. اغلب در یک کارخانه صنعتی نیاز به حمل مواد از یک طبقه به طبقه دیگر اتفاق می افتد. از سوی دیگر، در زمینه عمران، ساخت سازه ها و ساختمان ها باید مقررات سختگیرانه تری را در مورد غلبه بر موانع معماری در نظر بگیرند. برای هر دو زمینه صنعتی و عمرانی، بیسون صنعت، بهترین مرجع خرید بالابر نفربر است و راه حل هایی ایده آلی را برای مقابله مؤثر و ایمن با هر اختلاف ارتفاع ارائه می دهد.در ادامه به معرفی خرید انواع بالابرنفر می پردازیم:

خرید بالابر نفربر آپارتمانی و  نرده ای

خرید بالابر نفربر آپارتمانی بیشتر برای استفاده در ساختمان های مسکونی و تجاری است و وظیفه آن جابه جایی افراد بین طبقات ساختمان است زیرا راه اندازی، استفاده و نگهداری از آن ساده است. خرید بالابر نفربر آپارتمانی اغلب در ساختمان هایی که امکان نصب آسانسور وجود ندارد استفاده می شود. خرید بالابر نفربر نرده ای در ساختمان های مسکونی استفاده می شود، به این صورت که بر روی پله نصب می شود به همین دلیل به آن بالابر پله نیز می گویند. البته از نظرهایی این محصول شباهت هایی دارد اما این نوع فقط به نرده های اهنی که به صورت محکم نصب شده اند وصل می شود.

 کابین، درب‌های بالابر، دستگاه کنترل کننده، موتور، سیستم تعلیق و سیستم ایمنی بخش های تشکیل دهنده بالابر نفربر آپارتمانی است. برای اطمینان از ایمنی مسافران، بالابر نفربرها با استفاده از سیستم‌های ایمنی مانند دستگاه تعلیق، سیستم حفاظت از اضطراری، سیستم قفل درب و سیستم توقف اضطراری تجهیز شده‌اند. در حال حاضر، بالابر نفربرها با پیشرفت تکنولوژی، با قابلیت‌های متعددی نظیر کاهش مصرف انرژی و سرعت بیشتر، عرضه می‌شوند. این دستگاه‌ها در ساختمان‌های بلند، ادارات، هتل‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز خرید استفاده می‌شوند.

قیمت بالابر نفربر آپارتمانی

قیمت این دستگاه به کیفیت، برند، اندازه و مکانسیم عملکرد آن بستگی دارد. بهتر است قبل از خرید هر نوع بالابری ابتدا نیاز خود را بسنجید و با توجه به هدفی که دارید بهترین و مناسب ترین نوع بالابر نفربر آپارتمانی را تهیه کنید تا با مناسب ترین بودجه بتوانید مناسب ترین نوع بالابر را بخرید. چنانچه نیاز به مشاوره پیش از خرید دارید می توانید با کارشناسان بیسون صنعت تماس حاصل نمایید.

خرید بالابر نفربر ساختمانی

آیا به ساختمان های در حال ساخت توجه کرده اید؟ خرید بالابر نفربر ساختمانی معمولاً در این نوع ساختمان ها استفاده می شود و مجهز به سیستم ایمنی بسیار مطمئنی مانند چتر نجات برای جلوگیری از سقوط، و سیستم قطع برق اضطراری برای نجات کسی که در کابین است. معمولا کستنی که در صنعت ساخت و ساز هستند باید در شروع کار نسبت به خرید بالابر نفربر ساختمانی اقدام کنند.

خرید بالابر نفربر خانگی

این نوع محصول معمولاً برای جابه جایی سالمندان در منازل و یا خانه های سالمندان، بیمارستان ها و هتل ها استفاده می شود. از مهم ترین مزایای این نوع بالابر نفربر خانگی این است که باتوجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارند، کارایی آن ها بسیار مفید است. معمولا خانه های سالمندان، آسایشگاه ها، بیمارستان ها حساسیت بیشتری نسبت به خرید بالابر نفربر خانگی دارند تا بتوانند امنیت بیشتری را برای افراد ایجاد کند. نفربر برقی یا نفربر خانگی شامل قطعات مختلفی مانند کابین، درب‌های نفربر، دستگاه کنترل کننده، موتور، سیستم تعلیق و سیستم ایمنی هستند.

خرید بالابر نفربر قیچی

خرید بالابر قیچی نفربر یکی از محبوب ترین انواع بالابر در صنعت است و کاربردی مشابه بالابر آکاردئونی دارد. بالابر قیچی برای جابه جایی افراد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. ظرفیت سبد این بالابر از 230 کیلوگرم تا 2000 کیلوگرم متغیر است. خرید بالابر نفربر قیچی برای استفاده در ساختمان ها، نظافت محیط های مختلف، تعمیرات و یا رنگ آمیزی و به طورکلی برای استفاده در فضاهای باریک مناسب است. با توجه به کارایی بالایی که دارد، متقضیان زیادی نسبت به خرید بالابر نفربر قیچی اقدام میکنند.

خرید بالابر نفربر دستی

یکی از مزیت های این محصول این است که می توان آن را به صورت دستی و به مقدار دلخواه تنظیم کرد؛ بنابراین در مکان هایی مانند کارخانه ها و انبارها بسیار محبوب است. همچنین خرید بالابر نفربر دستی برای کارگاه و کارخانه در ابعاد کوچک هم بسیار مناسب است.

خرید بالابر نفربر عنکبوتی

خرید بالابر نفربر عنکبوتی مخصوص استفاده در ارتفاعات بالا است. اگر می خواهید به یکی از دورترین نقاط ساختمان خود دسترسی داشته باشید باید از بالابر عنکبوتی استفاده کنید. برخی از مهم ترین مزایای ای محصول حرکت عمودی و افقی با انعطاف پذیری بسیار بالا، آسیب پذیری کم و سازگار با محیط زیست، قابلیت تنظیم در هر ارتفاعی، تحمل وزن تا 350 کیلوگرم و قابل استفاده در ارتفاع بیش از 12 متر است.

خرید بالابر نفربر صنعتی

به طورکلی دو نوع بالابر نفربر صنعتی وجود دارد که یکی از این بالابرهای نفربر به صورت ثابت بوده و دیگری به صورت متحرک است. بالابر صنعتی بیشتر در موارد مختلفی که به صنعت ربط داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین این کالا را می توان در این مکان ها مشاهده نمود عبارت اند از: کارگاه ها، کارخانه ها، سردخانه ها و انبارها.

بالابر نفربر صنعتی متحرک

همان طور که از اسم این بالابر نفربر صنعتی متحرک مشخص است، توان جابه جایی و حرکت در یک مسیر خاص را دارد. این جابه جایی به واسطه چرخ هایی است که در زیر این دستگاه جای گذاری شده است. همچنین این وسیله به دلیل متحرک بودن و ویژگی قابل تغییر بودنش می تواند به واسطه مشتری در هر ارتفاع دلخواهی که توان داشته باشد، تنظیم شود. از مدل های دیگر این محصولات می توان در صنایع و کارخانه ها استفاده کرد. همچنین مورد دیگری که باید اطلاع داشته باشید.

بالابر نفربر صنعتی ثابت

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بالابر نفربر صنعتی ثابت داشته باشید، بهتر است بدانید که این محصول از نوع هیدرولیکی است که بیشتر در یک مکان نصب شده و بیشتر برای جابه جایی بار مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین این  نوع محصول از قدرت بسیار فراوانی برخوردار است که می تواند در موارد مختلف بسیار کاربردی عمل کند. بالابر نفربر صنعتی ثابت در کارخانه‌ها و صنایع مختلف برای انتقال افراد و مواد به بخش‌های مختلف از کارخانه یا برای دسترسی به ارتفاعات بالا از ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این محصولات به طور عمومی با ظرفیت بار بالا، سرعت کند، ساختار محکم و قابل اعتماد هستند تا بتوانند در شرایط سخت صنعتی به خوبی عمل کنند. در واقع، بالابر نفربر صنعتی ثابت با توجه به ویژگی‌های آن، در کارخانه‌ها و صنایع بسیاری برای تسهیل کارکردن فرآیندهای تولید و افزایش بهره‌وری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت خرید بالابر نفربر

قیمت خرید بالابر نفربر با توجه به مکانیزم عملکرد و ارتفاعی که جابه جا می کند، متفاوت است. برخی از تأمین کنندگان فروش و قیمت خرید بالابر نفربر ساختمانی نسبت به ارائه بالابر ساختمانی ارزان قیمت اقدام می کنند، اما ما استفاده از این محصولات را به هیچ وجه توصیه نمی کنیم؛ زیرا در آن از الکتروموتور 3000 دور استفاده شده است. الکتروموتور 3000 دور در این محصول موجب سرعت زیاد و تکان های ناگهانی و بیش از حد در هنگام جابه جایی وسایل و مصالح می شود.

قیمت بالابر نفربر با توجه به کاربرد

به دو دسته زیر تقسیم میشود.

قیمت خرید بالابر نفربر خانگی

قیمت خرید بالابر نفربر به نسبت کمتر است؛ اما این بالابرها به همان اندازه ایمن و بسیار کارآمد هستند. به طورکلی قیمت یک بالابر برقی باتوجه به ابعاد و ارتفاع کار، برند، نوع و قدرت موتور قابل تغییر است. در واقع نفربرهای برقی با توجه به نیاز و محدودیت‌های ساختمان‌ها، با طرح‌های متفاوتی در دسترس هستند. برخی از انواع نفربرهای برقی شامل نفربرهای دوار، نفربرهای شیب‌دار، نفربرهای مسافربری و نفربرهای صنعتی هستند. که هر کدام از این موارد بر قیمت خرید نفربر برقی یا خانگی تاثیرگذار است.

قیمت بالابر نفربر صنعتی

قیمت بالابر نفربر صنعتی از جهتی که بیشترین کاربرد را نسبت به سایر مدل ها دارد، از اهمیت بیشتری برخوردار است. قیمت بالابر نفربر صنعتی از لحاظ ساخت و ظاهر با بالابر نفربر ساختمانی شباهت های زیادی دارد؛ اما در قیمت بالابر نفربر صنعتی معمولاً مدت زمان استفاده از دستگاه به مراتب بیشتر از وع آپارتمانی است و ممکن است یک فرد بین 6 الی 10 ساعت به صورت پیوسته از آن استفاده کند. به همین دلیل امنیت در قیمت بالابر نفربر صنعتی در گرو استحکام بیشتر اتصالات و تجهیزات است و هرچقدر این تجهیزات حجیم تر و بیشتر باشد از قیمت بیشتری برخوردار است. 

تاثیر عوامل ظاهری در قیمت بالابر نفربر

این قیمت بسته به اینکه چه ویژگی هایی دارد و برای چه هدفی مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. از جمله این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

1- نوع موتور

2- ابعاد بالا بر نفری

3- مقدار طرفیت 

4- قدرت موتور

5- ایمنی و امنیت

6- ابعاد کابین

7- میزان ارتفاع

8- جنس و برند

تاثیر تجهیزات و قطعات به کار رفته در قیمت

با توجه به اینکه با چه هدفی قصد انتخاب خرید کالا را دارید و چه امکاناتی دارد قیمت آن متفاوت است. برخی از مهم ترین تجهیزات به کار رفته در این محصول که در بسیاری از دستگاه ها یکسان است در ادامه گفته شده است:

1- مجهز به شیر سرعت غیرمجاز

2- دارای سیستم خنک کننده

3- شیر پارگی

4- مجهز به گرمکن روغن

5- شیر فشار

6- دکمه هشدار در مواقع خطر

7- دکمه توقف اضطراری

8- ترموستات حرارتی موتور

9- مجهز به ترمز ایمنی

10-سیستم پشتیبان به جهت پایین آورنده در مواقع اضطراری

11-قطع برق برای نجات اضطراری

اینها برخی از مهم ترین کاربرد و امکانات است که در خرید بالابر نفربر تأثیر مستقیمی دارد.

با پیشرفت کسب و کار در این دنیای مدرن، با اضافه شدن کارخانه های مختلف، مترو سازی، شهرسازی و غیره صنعت تولید، ساخت و تولید این کالا توسعه پیدا کرده است. از جهتی حایز اهمیت است که در تأمین امنیت و کیفیت و سرعت کار افراد تأثیر مستقیمی دارند و مسئولین موظف هستند برای کاهش هزینه ها و خسارات ناشی از عدم کیفیت، سعی در خرید کالای باکیفیت کنند.

خرید بالابر نفربر از نظر کاربردشان انواع مختلفی دارند و هر کدام از مدل های آن در شرایط خاص خود استفاده می شود و قیمت متفاوتی دارند که شما موظف هستید بر اساس نیاز خود و بودجه ای که در نظر گرفته اید مدل مورد نظر را انتخاب کنید. در ادامه انواع خرید بالابر نفربر به همراه کاربرد آن ها توضیح داده شده است.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می خواهید به کارهای خود در کسب و کارتان سرعت ببخشید، پیشنهاد ما این است که برای جابه جایی افراد خرید بالابر نفربر و برای جابه جایی بار تهیه این کالا را در دستور کار خود قرار دهید. اگر برای خرید این نوع مصمم بودید یا هر سوالی در این راستا برای شما پیش آمد، می توانید با کارشناسان متخصص ما در بیسون صنعت در میان بگذارید تا بهترین جواب در این حوزه را دریافت نمایید.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.